Kaip žingsnis po žingsnio sumontuoti laminuotas grindis

Kaip žingsnis po žingsnio sumontuoti laminuotas grindis

Planuojate grindų remontą ar keitimą ir svarstote, ar galėsite patys susimontuoti jas? Mes jums įrodysime, kad jų sudėjimas yra lengvesnis nei manote – jums nereikia pažangių įgūdžių ar specializuotos įrangos. Perskaitykite mūsų vadovą ir visas procesas bus greitas ir be rūpesčių. Jei norite patys sumontuoti laminuotas grindis, pasirinkite produktą su užraktu. Viena iš tokių sistemų yra „ Classen“ „megaloc“, randasi trumpoje lentelių pusėje. Laminuotu grindų lentelės yra sujungiamos ant vadinamųjų „CLIC“ – tai intuityvus ir patogus montavimas, užimantis iki 50% mažiau laiko nei naudojant tradicinius klojimo būdus. Iš kur toks taupymas? „Megaloc“ leidžia sistema leidžia sujungti atskirus grindų elementus (nebereikia prieš tai sujungti visos eilės), todėl procesas yra daug efektyvesnis ir, svarbiausia, gali būti atliktas vieno asmens. Savo ruožtu, nenaudojant klijų  prireikus galėsite lengvai išardyti grindis.


Laikydamiesi kelių paprastų taisyklių, galite sėkmingai 
montuoti laminato grindis patys

Kaip patiems sumontuoti laminuotas grindis?

Prieš kurį laiką rašėme apie tai, ką reikia žinoti prieš keičiant grindis. Nusipirkę savo svajonių grindis, nepamirškite bent 48 valandas palikti jas toje patalpoje, kurioje jos bus sumontuotos – tai leis medžiagai priprasti prie vidaus sąlygų. Optimali temperatūra kambaryje turėtu būti apie 21 ° C, o oro drėgmė turėtų laikytis maždaug apie 60%. Nepamirškite per šias dvi dienas neišimti plokštelių iš pakuotės ir nepjaustyti pakuočių. Praėjus reikiamam laikui, galite imtis darbo.

1 žingsnis: paruoškite pagrindą

Pradžioje nuimkite esamą grindų dangą, užpildykite visus nelygumus, išlyginkite pagrindą ir kruopščiai nuvalykite paviršių. Kiekvienas griovelis ir nelygumai gali lemti grindų išsipūtimą ir stabilumo praradimą, todėl tikslumas yra labai svarbus – patikrinkite paviršiaus lygumą gulsčiuku. Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad pagrinde nėra drėgmės – plokštes galima montuoti tik ant sausų paviršių.

2 žingsnis: pasirūpinkite tinkama izoliacija

Tada ant paviršiaus paklokite paklotą, kuris užtikrina šilumos ir garso izoliaciją. Jis gali būti pagamintas, pavyzdžiui, iš kamščio, ekstrūzinio polistirolio, poliuretano arba polietileno. Jei jūsų namuose esantis pagrindas yra mineralinis (pvz., betono liejinys), papildomai pasirūpinkite specialia grindų dangoms skirta garo barjerine plėvele turinčia ne mažiau kaip <75 Sd ir tada paklokite ant jos paklotą. Atskiri folijos sluoksniai – persidengimai – suklijuojami garo barjerine juostele. Galite naudoti paklotus su integruota garo izoliacine plėvelę.

3 žingsnis: Pradėkite kloti grindis

Pradėkite grindų montavimą nuo kambario kampo ir klokite lentas lygiagrečiai saulės šviesos kampui. Nepamirškite palikti 1-1,5 cm pločio išsiplėtimo siūlėms prie sienų ir kambario slenksčių (tam naudokite pleištus). Tokiu būdu Jūs sukursite vadinamas plaukiojančias grindis kurios, veikiamos temperatūros ar drėgmės, laisvai judės ir nebus pažeistos.

Paklokite pirmosios eilės lenteles plunksnomis į sieną (plunksnas galima nupjauti pjūklo pagalba, kad gautusi lygus kraštas) ir trumpesnes puses sujunkite „Megaloc“ sistemos pagalba. Nupjaukite paskutinės pirmosios eilės lentą (ir kiekvieną kitą) pagal likusi dydį. Likusią lentos dalį perkelkite į antros eilės pradžią (dėl tvirtumo ir estetinių priežasčių ji neturėtų būti trumpesnė kaip 40 cm). Klokite grindis naudodamiesi pavienes lenteles (pirmiausia prijunkite lentelę prie aukščiau esančios eilės, tada pastumkite ją į gretimą lentą kairėje ir užspauskite užrakte). Kartokite šią operaciją, kol visos grindys bus paklotos. Susiaurinkite paskutinės eilės lenteles išilgai ilgesnio krašto, atsižvelgdami į išsiplėtimo siūlę (šios eilutės plotis turi būti ne mažesnis kaip 5 cm).

Vamzdžių ar durų buvimas viduje reikalauja tikslių pjūvių. Pirmuoju atveju pieštuku nupieškite lentelėje skyles ir išpjaukite jas  pjūklu, ar gražto pagalba (išlaikykite 8-10 mm atstumą tarp plokščių ir sienos). Savo ruožtu, kad nereikėtų pjaustyti plokščių pagal staktos formą (kuri dažnai būna sudėtinga), pirmiausia sumontuokite grindis, o po to tik durų staktą.

4 žingsnis: sumontuokite grindjuostes

Paskutinis etapas – grindjuosčių montavimas, kuris estetiškai užbaigs grindis uždengdamas išsiplėtimo tarpus ir galimus nelygumus. Harmoningą efektą galite pasiekti derindami grindjuostes prie grindų spalvos arba pasirinkę visiškai baltą arba juodą modelį. Būtinai patikrinkite, kokius grindjuosčių modelius siūlome.

Žiūrėkite vaizdo įrašą „YouTube“: nuoroda

Visos „Classen“ laminuotos grindys turi „Megaloc“ greito
surinkimo sistemą - galite pasirinkti geriausią sprendimą
savo interjerui iš daugiau nei 300 dekoratyvinių raštų

Išsirinkite tinkamas grindis ir padarykite tai patys

Jei jau sužinojote, kad laminuotas grindis galima sėkmingai sumontuoti ir nereikia naudotis profesionalų paslaugomis rinkitės produktą, kuris puikiai atitinka jūsų poreikius. Visos „Classen“ siūlomos grindys turi greito surinkimo sistemą „Megaloc“  –  taigi niekas Jūsų dabar neriboja.

Susiję straipsniai

© 2021 Vokiškos grindys. Visos teisės saugomos.