Ką reikia žinoti prieš keičiant grindis?

Ką reikia žinoti prieš keičiant grindis?

Ar planuojate pakeisti grindis savo bute? Prieš nuimdami senas grindis, gerai pasiruoškite renovacijai. Patariame ko reikėtų nepamiršti, kad grindys būtų sumontuotos greitai ir be problemų, o taip pat jos būtų funkcionalios.

Laminuotos grindys dažnai yra labiausiai naudojamas interjero elementas, kuris, deja, bėgant metams dėvisi. Atsiradę įbrėžimai ir pažeidimai tam tikru momentu verčia mus atnaujinti grindis. Planavimo ir paruošimo etape priimami gerai apgalvoti sprendimai neabejotinai palengvina grindų keitimo procesą.

1. Paruoškite kambarį pokyčiams
Prieš pradėdami renovaciją, žinoma, turėtumėte iš kambario pašalinti visus baldus ir įrangą. Šiuo tikslu verta iš anksto sutvarkyti likusius interjerus ir pagalvoti, kur bus geriausia  laikina vieta šiems daiktams.

2. Atlikite reikiamus matavimus
Kitas žingsnis – kruopščiai išmatuoti kambarį. Informacija apie grindų plotą būtina norint įvertinti reikalingų laminuotu grindų pakuočių skaičių. Nepamirškite prie gauto rezultato pridėti 10 proc. Dėl to galėsite trumpinti lenteles, nesijaudindami, kad baigsis baigsis medžiagos. Namuose taip pat verta laikyti nedidelį lentučiu kiekį. Kai kurios kolekcijos po tam tikro laiko gali būti pašalintos iš gamybos, o papildomos lentutės bus reikalingos, jei netyčia bus vėliau pažeistos.

3. Įsitikinkite, kad turite tinkamus įrankius
Prieš montuodami grindis, pasirūpinkite  naudingais įrankiais, tokiais kaip pjaustyklė, pieštukas, liniuotė ir plaktukas (būtinai naudokite gumini, kad nepažeistumėte grindų). Jums taip pat reikės garų barjerinės plėvelės nuo >70 SD ir garsą izoliuojančio pakloto. Visų instrumentų paruošimas iš anksto žymiai sutrumpins renovacijos laiką.

4. Pasirinkite geriausias grindis.
Vidaus interjero dizaino rinka siūlo įvairių tipų grindis (laminuotas, vinilines, SPC). Kokias rinktis? Lengvos, siauros lentos (pageidautina su blizgančia struktūra) yra skirtos mažoms erdvėms. Kita vertus, plačios lentos (pvz., 282 mm) tamsiu dekoru yra geriausias pasirinkimas dideliems, erdviems interjerams.
Rinkdamiesi laminuotas grindis, atkreipkite dėmesį ir į jų dilimo klasę – jei patalpa, kurioje jos bus paklotos, bus dažnai naudojama, ieškokite   AC4 arba AC5 klasės. Šios grindys išsiskiria didesniu stiprumu ir atsparumu dilimui.
Estetiniai dalykai taip pat yra svarbūs. Ar vertinate natūralius sprendimus? Pasirinkite grindis su struktūrą, su pastebimu faktūros išdėstymu ir frezuotais kraštais. Jei patinka rytietiški motyvai? Grindys su marokietišku raštu ant paviršiaus jums puikiai tiks. O jei Jums labiau patinka pramoninis (loft) stilius? Rinkitės grindis imituojančias akmenį, metalą ar betoną.

5. Padarykite montavimą patogiu.
Net pirkdami grindis galite užgarantuoti sau lengvą ir efektyvų montavimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti produktą, kuriame naudojami specialūs fiksatoriai ir nereikia naudoti klijų. Šio tipo sprendimus galima rasti visuose „Classen“ pasiūlytu grindų modeliuose. Mūsų patentuota „Megaloc“ sujungimo sistema leidžia patogiai ir intuityviai sumontuoti laminuotas grindis. Jums nereikia naudotis profesionalų specialistų paslaugomis – galite patys pakeisti grindis, taupydami savo laiką ir pinigus.

Sėkmės!

Susiję straipsniai

© 2021 Vokiškos grindys. Visos teisės saugomos.