CLASSEN grindų antibakterinės savybės patvirtintos sertifikatu

CLASSEN grindų antibakterinės savybės patvirtintos sertifikatu

Pandemijos laikais rūpinimasis sauga ir higiena tapo vienu didžiausių kiekvieno iš mūsų prioritetų. Rinkdamiesi medžiagas ir daiktus, su kuriais susiduriame kasdien, vis dažniau atsižvelgiame ne tik į jų ilgaamžiškumą, bet ir į antibakterines savybes. CLASSEN, kuri savo gaminiams atliko nepriklausomus antibakterinių savybių testus, nusprendė patenkinti šios srities poreikius. Remiantis jų rezultatais, CLASSEN laminatas ne tik atitinka ISO 22196 standartus, bet net tris kartus viršija jo nurodytas reikalingas vertes.

Testus, įrodančius atitiktį ISO standartui, atliko nepriklausomas Hohenstein institutas, kurio specializacija yra antibakterinių sertifikatų išdavimas. Tyrimų metu CLASSEN laminuotų grindų pavyzdžiai buvo testuojami 24 valandas ir  patvirtino jų aukštą antibakterinį efektyvumą. Taigi didžiuojamės galėdami pranešti, kad CLASSEN gaminiai pasižymi ne tik dideliu atsparumu drėgmei ir trinčiai, bet ir bakterijoms – tai gali būti ypač svarbu, pvz., šeimoms su mažais vaikais, gyvūnų šeimininkams ir visiems kitiems žmonėms, kuriems yra apsauga nuo mikroorganizmų yra ypač svarbi

.

Stiprios antibakterinės savybės

Sertifikaciniai tyrimai atliekami dviejų tipų bakterijų, galinčių sukelti įvairias žmonių ligas – auksinio stafilokoko ir e. coli, pavyzdžiu. Tai gana jautrus testas, galintis nustatyti ilgalaikį antimikrobinį poveikį. Kad tiriama medžiaga būtų sertifikuota, antibakterinis poveikis turi būti didesnis nei 2, o tai reiškia, kad mikroorganizmai sumažėja du kartus. Pirmuoju atveju CLASSEN laminuotų grindų rezultatas buvo 2,8. Tačiau tiriant e. coli bakterijas, pavyko pasiekti beveik tris kartus didesnį nei reikalaujama standarto rezultatą (5,9).

– Verta paminėti, kad, palyginti su kitų gamintojų gaminiais, mūsų laminatas vienintelis pasiekė tokius gerus abiejų tipų bakterijų rezultatus – sako Paweł Cuprjan, Classen Digital Academy vadovas . – Pagal bandymų rezultatus visi tirti CLASSEN laminato paviršiai pasižymėjo reikšmingu arba stipriu antibakteriniu poveikiu – priduria jis.

Visiška apsauga daugelį metų

Bandymų metu buvo tikrinami visų tipų paviršiai, nepriklausomai nuo dilimo klasės, bet ir visa struktūrų  gama  (sinchroninė struktūra, medis ar akmuo) – kiekvienas iš jų išlaikė itin aukštą antibakterinių rezultatų standartą.

Visi bandymai buvo atlikti su standartiniais CLASSEN gaminiais, nenaudojant papildomų antibakterinių dangų. Tai reiškia, kad apsaugą nuo bakterijų gali naudoti kiekvienas, nusprendęs naudoti CLASSEN laminuotas grindis – tam nereikia jokių papildomų apsauginių plėvelių. Žinoma, mūsų grindys taip pat išsaugos savo antibakterines savybes, nepaisant jų paviršiui naudojamų valymo priemonių. Dėl to CLASSEN teikiama apsauga galima mėgautis visą jų naudojimo laiką.

Susiję straipsniai

© 2021 Vokiškos grindys. Visos teisės saugomos.