Ką iš tikrųjų reiškia ekologiškos grindys?

Ką iš tikrųjų reiškia ekologiškos grindys?

Ekologinio stiliaus tendencija sutinkamos beveik visose srityse – nėra problemos gauti ekologiškų produktų, valymo priemonių, kosmetikos ar drabužių. Taip pat projektuodami interjero erdves galime prisidėti prie natūralios aplinkos išsaugojimo. Pradėkime nuo pagrindo, tai yra nuo grindų. Kas daro jas ekologiškomis?

Laminuotos grindys tapo populiarios nuo dešimtojo dešimtmečio. Tačiau tuo metu produktų asortimentas buvo daug mažesnis, o į aplinkosaugos aspektą net nebuvo atsižvelgta. Kokia šiandien situacija? Gamintojai siūlo naujus ir geresnius sprendimus, taip pat būtinai įtraukdami į savo pasiūlymą ekologiškas laminuotas grindis. Tai daro jūsų namo grindis tikrai ekologiškomis.

Kokios yra ekologišku grindų savybės? 

Laminuotų grindų ekologiškumą lemia medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Jame neturi būti PVC ir kitų kenksmingų medžiagų. Formaldehido išmetimas yra labai svarbus ne tik aplinkai, bet ir namų ūkių sveikatai – išlaikant kuo žemesnį lygį. Pavyzdžiui: „Classen“ pasiūlyme yra „ Vision 4V“  , „Expedition 4V“ ir „Trend 4V“ kolekcijos  , kuriose formaldehido emisija yra 10 kartų mažesnė nei dabartinis standartas. Dėl to jūsų namuose bus tikrai geras klimatas.

Rinkdamiesi laminuotas grindis, atsižvelkite į trinties klasę – kuo ji aukštesnė (  AC4  , AC5), tuo atsparesnės grindims bus pažeidimai – jomis galėsite džiaugtis ilgiau ir nesijaudinti dėl priešlaikinio pakeitimo. Jei laminuotos grindys papildomai padengtos antistatine danga, tai neleis kauptis dulkėms – dėl to grindų nereikės dažnai valyti, o priežiūra bus lengvesnė.

Ekologiškai sertifikuotos grindys

Grindų aplinkos charakteristikos ne visada akivaizdžios. Todėl, jei turite problemų su grindų parametrų analize, patikrinkite, ar jos yra sertifikuotos „Blue Angel“. Šis dokumentas nuo 1978 m. Suteiktas gaminiams, kurie gaminami ir perdirbami siekiant sumažinti jų neigiamą poveikį aplinkai. Vertintini elementai yra žaliavų ir taršos taupymas, triukšmo mažinimas, atliekų pašalinimas arba mažinimas ir perdirbimas. Todėl rinkdamiesi šias sertifikuotas grindis galite būti tikri, kad jos yra saugūs mus supančiam pasauliui.

„Classen“ pasiūlymas apima platų ekologiškų produktų asortimentą. Ypač kviečiame atkreipti dėmesį į grindis, pagamintas iš naujoviškos CERAMIN® medžiagos, kuri buvo naudojama  „SONO“  ir „  One Nature“ kolekcijose .

Susiję straipsniai

© 2021 Vokiškos grindys. Visos teisės saugomos.