Grindų struktūra – kokia pasirinkti?

Grindų struktūra – kokia pasirinkti?

Ilgą laiką grindys nebuvo renkamos pagal naudingumo kategorijas. Tinkamai priderinus prie interjero poreikių ir stiliaus, jos taptų jo puošmena. Galutinė grindų išvaizda iš esmės priklauso nuo pasirinktos paviršiaus struktūros. Kuris variantas geriausiai tiks?

Apie grindų estetiką sprendžia keli veiksniai, tokie kaip: spalva , dydis , V-fuga ir tekstūra . Šis paskutinis parametras daro įtaką ne tik vizualiam grindų vaizdui, bet ir tai, kaip jas jausite liečiant. Populiariausi konstrukcijų tipai yra: mediniai , sinchroniniai ir akmeniniai . Tai priklauso nuo to, kuris variantas bus pasirinktas, grindys gali atrodyti visiškai kitaip. Štai kodėl verta priimti apgalvotą sprendimą. Mes jums padėsime!

Praktiškas sprendimas, tinkantis kiekvienai kišenei

Viena iš populiariausių laminuotų grindų tekstūrų yra medžio tekstųra. Ant lenteliu paviršiaus projektuojami medžio piešiniai su šiek tiek nubrėžtais žiedais . Kadangi nėra matomų ertmių, kuriose galėtų kauptis nešvarumai, jas labai lengva išlaikyti švarias . Papildomas pliusas yra patraukli kaina.

Tai universalus sprendimas, kuris puikiai tinka kaip kiekvieno interjero pagrindas. Ypač tiems, kurie dažnai susiduria su nešvarumais. Šią galimybę turėtų apsvarstyti mažų vaikų tėvai, keturkojų gyvūnų savininkai ir visi, kurie pirmiausia vertina funkcionalumą ir komfortą. Grindis su medžio raštu galima rasti, pavyzdžiui, „ Harmony Forte“ ir „ Freedom 4V“ kolekcijose.

Miško įkvėpimas interjere

Jau keletą sezonų sinchroninė struktūra yra tarp pirmaujančių grindų dizainų tendencijų. Kuo jis skiriasi ir iš ko kyla vis didesnis populiarumas? laminuotos grindys, pagamintos pagal šią technologija, pilnai atitinka medžio išvaizdą , dažniausiai ąžuolo. Tai reljefo technologijos nuopelnas, kuris sinchronizuoja paviršiaus struktūros eigą su žiedų konfigūracija dekoratyviniu raštu. Iš to kilęs struktūros pavadinimas. Dėl šios priežasties grindys yra labai natūralios, o gamybos metodai, kurie nuolat tobulinami, lemia tai, kad sunkiau rasti skirtumą tarp grindų ir lentų, pagamintų iš tikros medienos .

Tai idealus pasiūlymas estetams, kuriems pagrindinis vaidmuo tenka vizualiniam efektui. Grindys suteikia interjerui elegantišką išvaizdą – ypač jei sinchroninę struktūrą lydės frezuoti lenteliu kraštai. Todėl tai galėtų būti puiki alternatyva parketui, kuris yra brangesnis ir sunkiau prižiūrimas. Galite pasirinkti šį sprendimą, jei norite, kad jūsų namai įgautų madingą ir harmoningą charakterį. Sinchroninės struktūros grindų paieškos metu galite susipažinti su tokiomis kolekcijomis kaip: Extreme 4V ir Legend 4V .

Šiek tiek pramoninio dvelksmo

Naujausioms apdailos madoms priklauso akmens dekorai, kurie puikiai atkartoja keramikos plytelių išvaizdą . Dėl to grindys gali atrodyti panašiai kaip, pavyzdžiui: marmuras, bazaltas, skalūnas, granitas ar betonas. Panašiai kaip ir sinchroninės struktūros atveju, p grindų paviršius nėra lygus, tačiau įgauna netaisyklingą formą ir daro jas natūralesnes.

Grindys su akmens dekorais yra skirtos pramoniniam, loftiniam interjerui. Jos puikiai dera metalo, stiklo ar plytų interjeruose sukurdamos stilingą visumą. Jos puikiai tiks ir kiekviename moderniame interjere – jei norite į juos įnešti šiek tiek griežtumo ir šaltų spalvų. Bet tai nereiškia, kad jas šalta liesti. Būtinai turėtumėte susipažinti su „ Visiogrande“ ir „ SONO Landscape“ kolekcija.

Kurį variantą renkatės jūs?

Susiję straipsniai

© 2021 Vokiškos grindys. Visos teisės saugomos.