„Blue Angel“ sertifikatas – ką tai reiškia?

„Blue Angel“ sertifikatas – ką tai reiškia?

Kai kalbame apie vokišką kokybę, dažnai turime omenyje: kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą, o kaip ekologija? Mūsų kaimynai iš vakarų sukūrė „Blue Angel“ sertifikatą daugiau nei prieš 40 metų. Jis skiriamas produktams, kurie yra saugūs aplinkai ir žmonėms. Šį simbolį galima rasti daugelio „Classen“ prekės ženklo produktų specifikacijose. Kodėl?

„Blue Angel“ (Blauer Engel) sertifikatas yra įtrauktas į seniausius ir labiausiai atpažįstamus ekologinius ženklus. Jis buvo sukurtas 1978 m. Vokietijoje, prižiūrint Aplinkos ministerijai. Iki šiol jis paplito Vakarų Europos šalyse ir buvo suteikta dešimtims tūkstančių skirtingų kategorijų produktų ir paslaugų. Tarp jų, inter alia, yra interjero baldų medžiagos, elektronika, saulės baterijos, biuro įranga ir valymo paslaugos. Kas lemia šio ekologinio išskirtinumo suteikimą?

Kaip įgyti „Blue Angel“ sertifikatą?

Sertifikavimo procese dalyvauja nepriklausoma prisiekusiųjų grupė, kurią, inter alia, sudaro verslo atstovai, žaliosios organizacijos, vartotojų organizacijos, akademinės bendruomenės, profesinės sąjungos, taip pat Vokietijos vietos ir federalinės valdžios institucijos. Jie atlieka išsamią išteklių perdirbimo ir produktų gamybos procedūros analizę ir įvertina kenksmingos aplinkos poveikio minimizavimo sąlygas.

Prisiekusiųjų vertinami kriterijai skiriasi, atsižvelgiant į produkto kategoriją, nuomonę ir apsaugos tikslą. Kai kurie iš jų yra: taupymas eksploatuojant išteklius, taršos mažinimas, atliekų susidarymo apribojimas ir galimybė jas pakartotinai naudoti bei triukšmo lygis.

 

Sertifikatas suteikiamos prekėms ir paslaugoms, kurios išsiskiria iš kitų produktų ir iniciatyvų, kurių tipas yra tas pats, jie laikomi aplinkos čempionais. Vartotojams, kuriems rūpi planetos gėris ir kurie sąmoningai ieško ekologiškų sprendimų, tai reiškia, kad jie daro gerą pasirinkimą.

Ką reiškia mėlynas angelas grindų atveju?

„Blue Angel“ antspaudas ant „Classen“ laminuotų, ar viniliniu grindų pakuočių patvirtina, kad kiekviename gamybos etape mes stengiamės apriboti neigiamą poveikį aplinkai. Mums rūpi taisyklės ir atsakas į švaistymą. Mūsų produktuose yra neįtikėtinai mažas lakiųjų organinių junginių kiekis. Gaminiai iš turtingos   Ceramin® kolekcijos yra be PVC ir kitų kenksmingų medžiagų. Visa tai užtikrina sveikesnį orą patalpose, todėl galima daug kartų perdirbti „Megaloc“ ir „Megaloc Aqua Protect“ grindų elementus, galima sumažinti atliekų skaičių. Jei jus domina ekologiškų grindų tema, turėtumėte perskaityti tekstą pavadinimu „Ekologiškos grindys, kas tai yra?“ , Iš kurio sužinosite daugiau apie mūsų grindų savybes.

Susiję straipsniai

© 2021 Vokiškos grindys. Visos teisės saugomos.