Vandeniui atsparus laminatas vietoj keraminių plytelių? Lengvai!

Vandeniui atsparus laminatas vietoj keraminių plytelių? Lengvai!

Kalbant apie grindis atnaujinant miegamąjį, svetainę ar kabinetą, tikriausiai svarstote laminato grindis. Tačiau kituose kambariuose – vonios kambaryje, koridoriuje, virtuvės darbo zonoje – dėmesys nuo laminato pereina prie keraminių plytelių, kaip į medžiagą, kuri yra atsparesnė drėgmei ir įbrėžimams. Mes parodysime, kad „ Classen“ vandeniui atsparus laminatas gali būti rimtas konkurentas keraminėms plytelėms.

Laminato kūrimo technika per pastaruosius dešimtmečius patyrė įspūdingą metamorfozę: primityvius dizainus pakeitė dekorai, puikiai imituojantys įvairių rūšių medieną, ir pažeidžiamumas drėgmei bei išoriniams pažeidimams – padidėjęs atsparumas dilimui ir vandeniui, ypač kai kalbama apie atsparumą vandeniui. laminatas.

Hidrofobinė danga ir „Megaloc Aqua Protect“ fiksavimo sistema užtikrina atsparumą vandeniui 24 valandas

Jums nesant katė parvertė vazą su gėlėmis, jūs iš karto nepastebėjote, kad vanduo nuo skėčio teka į grindis, indaplovė sugedo, kol padedate vaikams ruošti pamokas kitame kambaryje – nei viena iš išvardintu nelaimiu ne sugadins grindų dangos, jei pasirinksite vieną iš 7 „Classen“ neperšlampamo laminato kolekcijų . Turite visą dieną laiko pašalinti nesklandumams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog nuvalyti vandenį.

  1. Modifikuota „Megaloc Aqua Protect“ surinkimo sistema
    garantuoja tvirtą jungtį tarp plokščių ir patikimai apsaugo kraštus nuo išsipūtimo – „Classen“ grindys net po daugelio naudojimo metų atrodys kaip naujos.
  2. Hidrofobinė danga
    Suteikia papildomą apsaugą nuo drėgmės.

Šios savybės neleidžia vandeniui prasiskverbti į sujungimus – pažeidžiamiausią laminato vietą – net 24 valandas. „Classen“ neperšlampamų laminatų kolekcijos išlaikė sunkiausią NALFA testą – bandymus, su kuriais susiduria grindų dangos, analizavome straipsnyje „ Kaip išsirinkti aukštos kokybės vandeniui atsparų laminatą “.

LLT apsaugos nuo įbrėžimų technologija garantuoja puikų atsparumą išoriniams pažeidimams

Kitas „Classen“ laminatų privalumas yra ilgaamžiškumas ir atsparumas dilimui. Namuose galite dėvėti naujus stileto kulniukus arba per smagų susitikimą su draugais sudaužyti porą stiklinių – nesijaudinkite dėl grindų saugumo.

Atsparumą įbrėžimams užtikrina LLT apsaugos nuo įbrėžimų technologija. Jos dėka „Classen“ laminatai daugelį metų džiugins jus natūraliu, ryškiu medžio raštu.

Galimybė naudoti vieno tipo grindis visuose kambariuose sukurs harmoningą interjerą

Madinga erdviems kambariams lemia tai, kad miegamasis, virtuvė, valgomasis ir svetainė nėra atskiri kambariai, o vienas didelis kambarys su kruopščiai apgalvotu interjeru.

Jei valgomajame ir gyvenamajame kambaryje pasirinksite laminatą, o kitas, labiau nepretenzingas dangas salėje ir virtuvėje, turėsite praleisti daug laiko ir pastangų, kad pasiektumėte harmoningą išvaizdą. Labiausiai tikėtina, kad turėsite užsukti ne vienoje parduotuvėje, kad surastumėte laminatas ir keramines plyteles, kurios puikiai derės viena prie kitos.
Sutaupysite daug laiko ir padarysite kambario interjerą harmoningesnį, padėję vieną grindų dangą visame plote, pavyzdžiui, „ Classen“ vandeniui atsparų laminatą – jis yra patikimas ir dėl natūralių atspalvių, dekoro, imituojančio natūralią medieną, ir profiliuoto kraštai, atrodo labai elegantiškai.

Susiję straipsniai

© 2021 Vokiškos grindys. Visos teisės saugomos.